Pro veřejnost

Pro odborníky

CCBR (Centrum pro klinický a základní výzkum). Jsme soukromá společnost se sídlem v Dánsku a nyní nově i ve Švýcarsku (www.ccbr.com). Klinický výzkum provozujeme v centrech po celém světě (Dánsku, České republice, Polsku, Estonsku, Litvě, Rumunsku, Číně, Hong Kongu, Brazílii, Argentině, Peru, Kolumbie, Chile a USA) již 25 let.

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech Republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze. Připravujeme na květen 2016 otevření kliniky v Ostravě.

CCBR provádí klinická hodnocení v celé řadě medicínských indikací. Podílí se na vývoji léků a výzkumu.

CCBR pracoviště se zaměřují na choroby a terapeutické oblasti: osteoporóza, artróza, vysoký cholesterol, hypertenze, kardiovaskulární onemocnění (infarkt srdce, cévní mozková příhoda, ischemická choroba dolních končetin), kognitivní poruchy (demence, prevence rozvoje demence), astma bronchiale, chronická obstrukční bronchopulmonální nemoc, cukrovka, léčba bolesti, očkování, revmatické choroby (revmatoidní arthritis, psoriatická artropatie, Bechtěrevova choroba) a mnoho dalších.

Všechna klinická hodnocení prováděná v CCBR jsou schválena etickými komisemi a Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jsou prováděna v souladu s přísnými pravidly mezinárodního kodexu, pod názvem Good Clinical Practice - Správná klinická praxe. Naše pracoviště jsou pravidelně kontrolována a auditována zahraničními institucemi z pohledu kvality práce a bezpečnosti pacientů.

Těší nás, že zájem lidí o aktivní účast v klinických hodnocení v centrech CCBR vzrůstá. Pacienti zde mají možnost využít také nejmodernější léčbu současné medicíny - biologickou léčbu.

Když navštívíte naše klinická pracoviště, potkáte profesionální, zkušený a příjemný personál CCBR, který Vám rád zodpoví všechny Vaše otázky, a vysvětlí podrobnosti týkající se  klinických hodnocení.

MUDr. Tomáš Hála

 

Filozofie na CCBR je: "Nejdříve pomáháme ostatním"

   

Naše aktuální klinické studie: registrace k biologické  léčbě zdarma